LibraryCampNL wordt naar het succesvolle Britse voorbeeld LibraryCampUK voor het eerst gehouden op zaterdag 31 maart 2012.
LibraryCampNL is een zogeheten '
unconference', waarbij de deelnemers aan het begin van de bijeenkomst beslissen wat het programma zal zijn. Er is van tevoren geen inhoudelijk programma, alleen een raamwerk-agenda.
LibraryCampNL is er voor iedereen die geïnteresseerd is in het moderniseren en transformeren van bibliotheken van welk type dan ook. Het is een gelegenheid om vragen te stellen, te discussiëren, te brainstormen, te dromen, te verkennen, te ontdekken, te overtuigen, te luisteren, het met elkaar oneens te zijn, te onderwijzen, te leren, te verbinden, en na afloop een borrel te drinken, aldus de organisatoren.
Toegang gratis. Maximum 120 inschrijvingen.
Locatie: Kohnstammhuis, Hogeschool van Amsterdam. Wibautstraat 2-4, Amsterdam.
Kosten: Gratis
Voor meer informatie zie
de website en
hier.